Фронт офис мениджър

Хотелски комплекс в гр. Несебър търси да назначи отговорна и мотивирана личност на длъжност Фронт Офис Мениджър за лято 2016.

Изисквания:
- много добро владеене на руски език
- компютърна грамотност и свободно боравене с компютърна и офис техника
- динамична,организирана и отговорна личност с комуникативни умения
- умения за работа в екип
- лоялност и дискретност
- английски - предимство
- работа с хотелски софтуер ''Clock'' е предимство
-Висше икономическо образование – икономика, маркетинг, туризъм и др. е предимство

Задължения:
-Да ръководи, организира и контролира цялостната дейност по посрещане, настаняване, обслужване и изпращане на клиентите
-Да оказва съдействие на гостите в хотела ,когато е наложително, като им предоставя необходимата информация
-Да контролира качеството на предлаганите услуги на клиентите на рецепция
-Да организира и контролира работния процес на рецепция и да съблюдава дали се спазват Стандартите за работа на комплекса
-Да изготвя графици за работното време на подчинения му персонал и да носи отговорност за спазването на работното време
-Да контролира изпълнението на зададените задачи
-Да е в пряк ежедневен контакт с Управителя, като правилно приема и прилага
информацията получена от ръководителя
- Да е в пряк ежедневен контакт със Домакина
-Да контролира отчетните документи, като носи отговорност във връзка с поверените му парични и материални ценности
-Да отчита ежедневно наличните парични средства в отдел счетоводство
-Да прави предложения за подобряване организацията и ефективността на работата на рецепция
- Приемане на резервации, на клиенти ,които се обаждат директно в комплекса
-Изпълнение на задачи предоставени от Управителя на комплекса

Предлагаме:
- Отлично възнаграждение
-Бонус система
-Трудов договор
-Фирмено обучение
-Настаняване в комплекса или поемане на транспортните разходи(за Бургаска Област)
Моля, кандидатите да изпращат CV, актуална снимка и телефон за връзка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 0 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Несебър

Дата:

03.04.2016

Детайли за организацията:

Повече информация за може да получите ТУК