Камериерки

Комплекси в гр.Несебър търси да назначи етажни камериери/ки и камериери/ки за общи площи за предстоящия летен сезон 2016г.

Изисквания към кандидатите:

•Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
•Познаване на правилата за почистване и хигиенизиране на помещения и уредите в тях;

Основни задължения:
•Поддържа хигиената в определените обекти или помещения и участва при почистването на общите части;
•Отговаря за качеството на хигиената и нивото на обслужване;
•Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;

Ние предлагаме:
•Трудов договор, осигуряване съгласно КТ.
•поемане на пътни разноски(за Бургаски регион) или настаняване в комплекса

Моля, кандидатите да изпращат CV и телефон за връзка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и
попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 600 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Несебър

Дата:

03.05.2016

Детайли за организацията:

Повече информация за може да получите ТУК