МАСАЖИСТ/КА / СПА ЦЕНТЪР

Spa & Lounge Deluxe център, част от Парк хотел Пловдив, търси усмихната, приветлива и високо мотивирана личност за работа като МАСАЖИСТ/КА.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършен курс по масаж. Завършен курс по козметика се счита за предимство;
• Предишен опит като масажист;
• Владеене на говорим английски език, владеенето на втори чужд език е предимство;
• Добра комуникативност и умения за работа в екип;
• Поддържан външен вид.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Представя спа центъра по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите СПА услуги;
• Извършва масажи и терапии от портфолиото на СПА центъра;
• Познава задълбочено спа менюто и предлаганите услуги в СПА центъра. Познава и прилага СПА етикета;
• Работи по определени стандарти;
• Познава и прилага общите и фирмени стандарти за обслужване в хотела;
• Познава туристическите услуги, предлагани на територията на хотела.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Фирмено обучение от доказани професионалисти;
• Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
• Много добро възнаграждение - твърда заплата + %;
• Трудов договор и социални осигуровки;
• Възможност за професионално развитие;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ, АКТУАЛНА СНИМКА и ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаване на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

07.04.2016

Организация:

Хотел Пловдив АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Хотел Пловдив АД може да получите ТУК