Пицар

Верига заведения ''STACEY'' bar & dinner на повече от 10 години в бранша, намиращи се в центъра на Студентски град търси да назначи, амбициозно и отговорно лице, за длъжността ПИЦАР.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Издава поръчки, съобразно менюто на заведението.

РАБОТНО ВРЕМЕ: на смени, по график
ПОЧИВНИ ДНИ: от два до три дена в седмицата
ЗАПЛАЩАНЕ: два пъти месечно /почасово/.

Желателно е кандидатите да имат опит за позицията на която кандидатстват.

За повече информация се обадете на тел:0878/ 874 653-Валери Денчовски
или изпратете актуална автобиография със снимка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ОЧАКВАМЕ ВИ!

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Студентски град, ул.Джон Ленън 6, ап.4

Дата:

07.04.2016

Организация:

ВЕТО 2000 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВЕТО 2000 ООД може да получите ТУК