Електротехник

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

JobTiger е кариерен сайт и HR компания с над 14 години доказан професионализъм и новаторство в услугите по подбор, HR консултации, HR събития и обучения.

За наш клиент, водеща производствена компания в района на Велико Търсново, търсим:

Предимства::
• Най-добрата компания в Европа в своя бранш.
• Политика, в основата на която стои качеството на продуктите, без компромиси.
• Сплотен и мотивиран екип от ориентирани към резултатите професионалисти.

Основни отговорности: :
• Изработка и поддръжка на електронни табла.
• Настройка, поддръжка и ремонт на машини и съоръжения с цифрово-програмно управление - пакетажни и производствени машини, транспортни системи за зърно и продукция и др.
• Следи за правилното използване на автоматизираните производствени системи.

Изисквания към кандидата: :
• Завършено средно или висше техническо образование в областта на Електротехниката.
• Опит в ел. поддръжката на машини в производствено предприятие ще се счита за предимство.
• Отговорен и мотивиран специалист с желание за развитие.
• Умения за работа в екип и самостоятелно.

Какво предлага компанията::
• Отлична работна среда с възможности за постоянно усъвършенстване и развитие.
• Възможност да приложите познанията си на практика.
• Отлични условия на работа.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване!

Благодарим предварително за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 1604, 07.06.2013 - 07.06.2018.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Електроника и Електротехника
Производство

Населено място:

Гр. гр.Велико Търново

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.04.2016

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК