Сервитьор/ка

Ресторант „ Семпер Фиделис“ (кв. Бояна) ви кани да станете част от нашия екип. Във връзка с разширяващата си дейност, заведението търси да назначи усмихнати и енергични хора за следните длъжности :
- сервитьор/ка
- готвач/ка
- помощник кухня/ хигиенист

Изисквания:

Усмихнати, лъчезарни и любезни с колеги и с клиенти;
Енергични и с желание за работа
Умение за работа както в екип, така и самостоятелно;
Коректни и отговорни към задълженията си
Поддържане на високо ниво на хигиена на работното си място;
Представителен външен вид
За кандидатите за сервитьор/ка : владеенето на английски е предимство

Нашето предложение:
Коректно отношение в топла и приятелска работна среда
Трудов договор и социални осигуровки
Примамливо работно време
Редовно заплащане
Възможност за постоянна заетост

Ако желаете да кандидатсвате за някоя от посочените позиции, моля , изпратете ни автобиография и актуална снимка, както и телефон за обратна връзка. Ние ще се свържем с вас!

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.04.2016

Организация:

Семпер Фиделис 75 ЕООД

Повече информация за Семпер Фиделис 75 ЕООД може да получите ТУК