Администратор/ка

Хотел "Южна перла"***, гр. Созопол търси да назначи мотивирана и амбициозна личност за позиция "Администратор/ка".

Отговорности и задължения:

*Участва в процесите по посрещането, настаняването и изпращането на гостите на хотела
*Създаване на резервации, регистриране на гости, изпращане, фактуриране и др.
*Работа на смени – дневни и нощни

Нашите изисквания:

*Опит на подобна позиция
*Много добра компютърна грамотност и умения за работа със специализирана хотелска програма, Clock Evolution
*Отлично владеене на английски и руски език

Ние предлагаме:

- атрактивно месечно заплащане, обвързано с постигнатите резултати
- настаняване и изхранване през летния сезон
- възможност за целогодишна заетост
- трудов договор и осигуровки

Ако проявявате интерес и сте готови да приемате предизвикателства, изпратете своето CV и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 750 до 800 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

13.04.2016

Организация:

Вип Холидей ЕООД