Камериерка

Описание

Камериер/ка

Вашите отговорности и задължения:
 Ежедневно почистване на стаите, зареждане със спално бельо, кърпи и консумативи
 Ежедневно поддържане на чистота в общите части, стаите и двора на хотела
 При евентуални неизправности незабавно да се информира рецепцията
 Съобразяване с фирмените стандарти, етикет и изисквания

Изисквания:
 съвестни и отговорни хора с внимание към детайла
 комуникативни, усмихнати и приветливи, както с гостите, така и с екипа на хотела
 опит на същата позиция и владеене на чужд език ще се считат за предимство

Ние предлагаме:
 Коректност в работните взаимоотношения и приятна работна среда
 Конкурентно месечно възнаграждение
 Покриване на разходи за храна
 Възможност за настаняване
 Трудов договор
 Обучение според изискванията на хотела

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете CV и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат информирани за мястото и датата на интервюто.
Телефон за контакти: 0899 97 67 00 хотел Амбасадор

Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 900 до 0 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Приморско

Адрес:

Бургас ул. Александровска №58

Дата:

24.06.2017

Организация:

СТАМА ООД