Служител за правене на сандвичи и баници

Мусака бар е място, където споделяме любовта си към магията на вкусната домашна храна. Мусака бар означава добро качество на добра цена, неповторим вкус, винаги прясна храна, уют и добро обслужване.
Нашата цел е да бъдем лидери в нашия бранш, готови сме да експериментираме и имаме желание да разширяваме дейността си.

Защо ние сме специални? Приятна и топла работна атмосфера, коректно отношение спрямо служителите, много добри условия на труд и отлично заплащане.

Спешно търсим да присъединим към нашия екип амбициозна, креативна и сериозна личност.

Изисквания:
• Задължителен опит в областта на правене на сандвичи, палачинки, баници;
• Умение за работа в екип както и умения за самостоятелна работа;
• Сръчност;
• Бързина;
• Организираност;
• Мотивация;

Задължения:
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като спазва изискванията за приготвяне и издаване на храна;
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид;
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;

Нашето предложение:
• Атрактивно и редовно заплащане;
• Сериозна ангажираност
• Уважение и колегиалност;
• Работа в сред млад екип;

НА ИНТЕРВЮ ЩЕ БЪДАТ ДОПУСКАНИ САМО КАНДИДАТИ, КОИТО ИМАТ ГОТОВНОСТ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА ПРИ НАС ВЕДНАГА!

Обекта ни се намира в кв. Изток.

Ще очакваме да се свържете с нас на тел. 0888803290 или да изпратите CV-то си на мейла ни nasko.levakov@mail.bg

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.09.2018

Организация:

Фрутерия

Детайли за организацията:

Повече информация за Фрутерия може да получите ТУК