ПЕРСОНАЛ ЗА РЕСТОРАНТ- София

Описание

ПЕРСОНАЛ ЗА РЕСТОРАНТ

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, световен лидер в търговията с обзавеждане за дома , намиращ се в района на ул. „Околовръстен път“ до София Ринг Мол, търсим нови попълнения към екипа на позициите:

Служител КУХНЯ:
Изпича и аранжира продукти от сектор топла точка.

Служител на КАСА:
Бързо и внимателно обслужва клиентите на касова зона и аранжира стоките на щандовете и витрините съгласно стандартите на компанията.

Ако Ви доставя удоволствие да предлагате качествена стока и да общувате с клиенти – значи точно Вие сте човекът, който търсим!

Отговорности:
Приготвяте храна по предварително изготвено меню
Грижа отделът да покрива стандартите на компанията през целия ден
Поддържане на лична и професионална хигиена
Правилно съхранение на стоката
Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар
Изисквания:
Подход към клиентите и умения за работа в екип
Инициативност и стремеж за постигане на резултати
Способност за работа в динамична среда
Отговорност
Умения за работа в екип
Предимство – опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки
Компанията предлага:
Работа на смени при 8-часов работен ден
Възможности за развитие в една от най-успешните световни търговски фирми
Присъединяване към чудесен и сплотен екип
Фирмено обучение
Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство
Дългосрочна работа, с възможности за развитие
Подсигурен обяд на работното място
Допълнителни придобивки:
Отстъпка при пазаруване
Ваучери за храна
Карта за градски транспорт
Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина
Допълнително здравно осигуряване
Храна на преференциални цени в ресторанта за служители
Ваучери за коледни подаръци

Ако искаш да стартираш веднага, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш актуална автобиография или се обади на телефон: 0882 517 185

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018 г.
Можете да кандидатствате по тази обява, като изберете бутона "Кандидатствай по тази обява" и изпратите актуална автобиография.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

18.10.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК