Персонал в италиански ресторант

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент - известна верига италиански ресторанти:

Персонал с различни отговорности:

• Отговаря за правилното приготвяне на храната по стриктни италиански рецепти;
• Сервиране на храна и напитки;
• Работа на каса;
• Следи за правилното съхранение на стоките;
• Поддържа високо ниво на хигиена в помещенията;
• Следи сроковете за годност на продуктите;
• Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера
• Спазване на фирмената политика на компанията;

Компанията предлага:

• Адекватно финансово възнаграждение обвързано с бонуси;
• Съгласуван работен график;
• Безплатна консумация на продуктите по време на работа;
• Обучение според стандартите на компанията;
• Възможност за развитие в структурата на компанията.

Изисквания:

• Предишен трудов опит в областта на ресторантьорството е предимство ;
• Желание за развитие;
• Добри комуникационни умения;
• Умение за работа в екип;
• Отговорност към работния процес.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

18.01.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК