Отговорник търговка зала

Kлуб хотел „БОР“-СЛЪНЧЕВ БРЯГ,част от веригата HVD Hotels,отличен с много награди за качество на обслужване,
предлага предизвикателство за комуникативни и мотивирани кандидати за позицията ОТГОВОРНИК ТЪРГОВСКА ЗАЛА в ресторант на база Ultra all inclusive

Основни отговорности:

- организира посрещането, настаняването, обслужването и изпращането на клиентите на заведението;
- съставя съвместно с управителя график за работата на сервитьорите и следи за изпълнението му;
- осигурява разпределението на сервитьорите по райони;
- контролира работата на сервитьорите за спазване правилата за сервиране и точното обслужване на клиентите според стандартите на фирмата;
- контролира чистотата и реда в търговската зала и зареждането на масите;
- урежда спорове, възникнали между персонала и клиентите на заведението;
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;

Квалификация:

- много добро владеене на немски език;
- втори език - английски език е предимство;

Изисквания:

- опит на същата или сходна позиция е предимство
- комуникативни умения и способност за работа под напрежение
- способност да проявява персонална грижа спрямо клиентите;

Ние ви предлагаме:

- целогодишно заплащане
- униформа;карта за пътуване/настаняване/
- работа в отлични условия и млад екип;
- спазване на изискванията по Кодекса на Труда;
- конкурентно и сигурно заплащане;
- обучение и отлична възможност за развитие и натрупване на професионален опит в сериозна компания;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво,

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

01.02.2017

Организация:

БОР ИНВЕСТ1 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БОР ИНВЕСТ1 ООД може да получите ТУК