SALES ASSISTANT

Круизна агенция CONTITRANS M Ltd. търси млад и енергичен човек, притежаващ търговски умения и воля за успех, отговарящ на следните

ИЗИСКВАНИЯ :
- завършено висше образование, желателно с външнотърговска насоченост;
- свободно ползване на английски език писмено и говоримо;
- отлична езикова култура и комуникационни умения;
- компютърни умения - работно ниво;
- отлично здравословно състояние;
- способност за работа под напрежение.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- обслужване на клиенти - всички операции от приемане на запитване до финализиране на търговската сделка;
- работа с резервационни системи;
- обработка на търговска документация и работа със специализиран софтуеър;
- изготвяне на отчети и справки за ръководството;
- учстие в маркетингови и рекламни кампания на фирмата.

ПРЕДЛАГАМЕ:
- дългосрочен ангажимент;
- високо заплащане за ефективен труд;
- обучение и повишаване на квалификация.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
- CV + актуална снимка паспортен формат;
- сканирано копие на диплома за висше образование;
- сканирани дипломи за завършени квалификационни, езикови и пр. курсове, ако има такива.

ЕТАПИ ПРИ ПОДБОРА НА КАНДИДАТИТЕ:
(1) интервю и тест за проверка на обща култура;
(2) тест за проверка на работни умения.

ИЗБРАНИЯТ кандидат ще трябва да представи актуално свидетелсво за съдимост и здравен сертификат преди подписване на трудов договор.

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ, ПРОЯВИЛИ ИНТЕРЕС КЪМ ОБЯВАТА.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туристически агенции

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.02.2017

Организация:

CONTITRANS M Ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за CONTITRANS M Ltd. може да получите ТУК