Помощник готвач

ВИП РЕСТОРАНТ СТАФ ЕООД търси, ‚Помощник готвач/ка‘ . Ако сте различни, open minded, индивидуалисти,позитивни, енергични и сериозни, обичате и умееете да общувате и търсите да излезете от ‚‚сивото‘‘ и еднаквото, то нашето предложение е следното:

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Постоянен трудов договор;
- Основна заплата 1200 лв. нето;
- Възможности за развитие;
- Осигурена храна по време на работа;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Участие във всички операции и дейности по производство на кухненска продукция;
- Качествено съхранение и приготвяне на предлаганата продукция;
- Стриктно изпълнява разпределените дневни задачи;
- Качествено обслужване на клиентите в съответствие с корпоративните стандарти;

ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ КЪМ НАШЕТО СЕМЕЙСТВО, ако:

- Ако имате желание за дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Желаете да получавате сигурно, високо и регулярно възнаграждение;
- Имате желание за обучение, развитие и работа;
- Имате завършен курс в областта или ТОХ ще се счита за предимство;
- Имате опит;
- Сте отговорен, организиран, прецизен в работата си;
- Имате умения за работа в екип и динамична среда;
- Сте инициативен, дисциплиниран и притецавате самоконтрол;

В случай, че отговаряте на посочените изисквания и предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и снимка на e-mail: vipreststaff@gmail.com .
За допълнителни въпроси: тел. 0899105410, от 11:00-19:00 ч., от понеделник – петък.

Ще се свържем с одобрените кандидати за интервю.
Всички документи за защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.04.2017

Организация:

ВИП РЕСТОРАНТ СТАФ ЕООД

Повече информация за ВИП РЕСТОРАНТ СТАФ ЕООД може да получите ТУК