Работник поддържане на спортни съоръжения

"Пирин Голф и Кънтри Клуб" ЕАД търси да назначи Работник поддържане на спортни съоръжения-Грийнкипър

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ:

Поддържа голф игрищата в добро сътояние;
Почиства плевели и бурени;
Подновява и износени и повредени чимове;
Осигурява правилна поддръжка на моторните машини и специализираното оборудване;
Следи за изправността на същите.

НАШИТЕ МИНИМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:

Основно или средно образование;
Умения за работа в екип;
Комуникативност и ангажираност към работата;
Работа в подобна позиция е предимство.

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Коректност на заплащането;
- Интензивно въвеждащо обучение;
- Възможност за професионално израстване;
- Осигурен транспорт;
- Целогодишна заетост и дългосрочен ангажимент.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

- автобиография;
- актуална снимка.

След предварителен подбор на документи одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Специални умения:
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ: Поддържа голф игрищата в добро сътояние; Почиства плевели и бурени; Подновява и износени и повредени чимове; Осигурява правилна поддръжка на моторните машини и специализираното оборудване; Следи за изправността на същите.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Благоевград, Гр. Банско

Дата:

31.05.2017

Организация:

ПИРИН ГОЛФ И КЪНТРИ КЛУБ ЕАД

Повече информация за ПИРИН ГОЛФ И КЪНТРИ КЛУБ ЕАД може да получите ТУК