Администратор – корабно обслужване

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим в редица градове –Стара Загора, Велико Търново, Варна, Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – една от най-големите компании в бранша на морския транспорт и спедиторските услуги за гр. Бургас – търсим: Администратор – корабно обслужване.

Задължения и отговорности:

* изрядност при работа с документация – на български, английски или руски език;
* работа с български и чуждестранни клиенти;
* опит в корабното дело е предимство.

Изисквания към кандидатите:

* отличен английски език;
* владеене на руски език;
* компютърни умения;
* шофьорска книжка.

Нашият клиент предлага:

* атрактивно възнаграждение;
* постоянна заетост;
* работа в отлична среда;
* работно време – на редовна смяна.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъде подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография на английски език (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата AY_ASCK.)

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Морски и речен транспорт

Населено място:

Гр. Бургас

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

13.03.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК