Туристически агент

В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Нашият клиент е туроператор с повече от 20 години опит в предлагането на балансирани и интересни туристически програми, маршрути и екскурзии привличащи интереса на стотици туристи. Компанията залага на собствен автопарк, добри хотели, с чудесно разположение, което осигурява по-висока степен на сигурност и комфорт за туристите.
Търсим отговорен, добре организиран и мотивиран специалист на позиция:

Отговорности:
• Води ежедневна кореспонденция с клиенти и партньори;
• Отговаря на телефонни запитвания и по имейл;
• Консултира клиенти на компанията на място в офиса като им предоставя различни възможности според изискванията им;
• Извършва агентска продажба на туристически услуги, туристически пакети и пътнически услуги;
• Подготвя туристически програми;
• Извършва хотелски резервации и участва в изпълнението на туристически програми.

Привилегии:
• Възможност да станете част от екипа на един от водещите туристически агенти в България;
• Екип, в който ще можете да се изявите и да покажете най-доброто от себе си;
• Шанс да работите в динамична среда с ясно определени професионални задължения и отговорности;
• Трудов договор и добра бонус система;
• Реални осигуровки на база заплащането;
• Стандартно работно време – 8 часов работен ден;
• Комуникативно работно място – в центъра на София;

Изисквания:
• Добро владеене на английски език (задължително);
• Между 3-5 години опит в работата на подобна позиция;
• Отлични комуникативни умения и насоченост към клиента;
• Умения за приоритизиране и работа под напрежение;
• Притежанието на IATA сертификат и висше образование в сферата на туризма се считат за голямо предимство;
• Владеене на всеки друг чужд език /различен от английски/ също се счита да предимство;
• Отлична компютърна грамотност (MS Office);

Кандидатствайте като изпратите CV на:

E-mail: info@hrs-bg.com

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туристически агенции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.03.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК