Заместник главен мениджър за 5 звезден хотел

Великобритания, Заместник главен мениджър за 5 звезден хотел
Идеалният кандидат трябва да бъде мотивиран, ентусиазиран със силна оперативна насоченост в областта на отдел Храна & Напитки.
Задължения:
- Отговорен за осигуряване на безпрепятствената ежедневна работа на всички хотелски дейности с основен фокус върху храните и напитките в хотела;
Осигурява възможности за увеличаване на приходите и управлява ефективна програма за разходите;
- Управлява ефективно всички ръководители на подотчетните отдели;
- Фокусира върху обучението на персонала;
- Да демонстрира отлични лидерски и комуникативни умения;
- Подкрепя мениджърския състав в набиране и планиране на ресурсите на труда в съответствие с бюджета и нуждите на бизнеса.
Компетентност:
- Кандидат с отлични умения за работа с хора;
- Трудолюбив , организиран, ефективен мениджър, който е в състояние да мотивира другите;
- Минимум 2 години опит на подобна мениджърска позиция;
- Силен търговски нюх;
- Познаване на законовите си задължения;
- Доказан опит в отлично обслужване на гостите и постигане на целите;
- Отличен английски.
Предлага се:
- Заплащане 38 000 лири годишно;
- Работно време минимум 40 часа седмично;
- Квартира - осигурена;
- Настаняване - незабавно;
- Постоянен договор.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

18.05.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК