Барман в кулинарно кафе

Описание

Барман за заведение на бул. Черни връх
"Green Deli Cafe" е бързо разрастваща се верига кулинарни кафенета със 8 локации в София. Първото ни заведение отворя врати през 2012 г. и в момента при нас работят над 90 човека. Във връзка с увеличените мащаби на дейността ни, търсим усмихнат и енергичен човек за позицията Барман, който желае да работи и да се развива в тази дейност.

Основни отговорности:
• Приготвя напитките пред гостите като винаги спазва технологията им на приготвяне;
• Познава менюто в детайли като предлага и помага на клиентите в избора им на продукти;
• Следи за чистота на бара, уредите и залата;
• Приема, маркира и изпълнява поръчките на клиентите с усмивка;
• Отговаря за бара, хладилните витрини и магазинната част;
• Отчита ежедневно оборота си и следи за паричните движения.

Изисквания:
• Опит в приготвянето на топли напитки;
• Самостоятелност, организираност и устойчивост на стрес;
• Внимание към детайла, постоянство и усърдие;
• Изградени хигиенни навици;
• Желание за работа в екип.

Нашето предложение:
• Много добро и мотивиращо заплащане - над средното в този сектор;
• Атрактивна бонусна система;
• Работа в динамична среда, сред професионалисти с отлична подготовка;
• Приятелската атмосфера, уважение и коректно отношение;
• Отлични условия на труд - комфортна и безопасна работна среда;
• Професионален тренинг и обучение;
• Възможност за развитие и издигане в йерархията.

Ако нашето предложение ви харесва и желаете да се развивате и творите, присъединете се към нашия екип от ентусиазирани личности, като изпратете автобиография на български език с актуална снимка.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Само одобрените по документи кандидат

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.03.2017

Организация:

Дели Кафе ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дели Кафе ООД може да получите ТУК