Екскурзовод с полски език

Туристическа агенция Интер Тур , специализирана в организирането на еднодневни и полудневни екскурзии за чуждестранни туристи, търси да назначи екскурзовод с полски език.

ОТГОВОРНОСТИ

• екскурзоводско обслужване на туристически групи до 20 души по крайбрежието и вътрешността на страната.

ЗАПЛАЩАНЕ
•Ежедневно заплащане

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Полски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ • предишен опит на подобна позиция не е задължителен • много добро владеене на езика • владеене на втори език е предимство • умения за работа в екип • отлична комуникативност • аналитични и организационни умения • нагласа за поемане на отговорности • умение за вземане на бързи и адекватни решения в динамична среда

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Туристически агенции

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

30.03.2017

Организация:

Conev

Детайли за организацията:

Повече информация за Conev може да получите ТУК