ПИКОЛО - РЕЦЕПЦИЯ

Описание

Хотел "Вила Лист"****, гр. Созопол търси Пиколо.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посреща гостите и ги придружава до стаите, като ги запознава със системите за сигурност и начина на използване на всички удобства в стаите
- Пренася багажа на гостите от превозното средство до хотелските стаи и обратно
- Осигурява информация и упътва гостите за търсени от тях обекти
- Изпълнява услуги в сградата на хотела, като връчване на съобщения, пакети, поща и преса, и др.
- Помага на гостите за паркиране на автомобила им
- При изпълнение на длъжността се осъществяват взаимоотношения с гостите и рецепционистите

Автобиографии без снимка няма да бъдат разглеждани!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
ЛИЧНОСТНИ ИЗИСКВАНИЯ: - Позитивно отношение; учтивост; коректност; комуникативност; умение за работа в екип; умение за работа с клиенти; организираност; отговорност; представителен външен вид. Работа на смени, дневни и нощни, по график. Ние Ви предлагаме: • безплатен транспорт или настаняване в комплекса • динамична и предизвикателна среда • храна,униформа • работа в отлични условия и млад екип • спазване на изискванията по Кодекса на Труда • обучение и възможности за развитие • конкурентно и сигурно заплащане

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Созопол

Дата:

04.04.2017

Организация:

Ини ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ини ЕАД може да получите ТУК