ОТГОВОРНИК НА БАСЕЙН В ХОТЕЛ

Елина АД ЕООД, Стара Загора, специализирано в областта на туристическото обслужване от 2001 г., ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ за 4-звезден хотел "Цезар Палас" в гр Свети Влас – Отговорник на басейн в хотел

Отговорности:

• следи за правилното и използване на басейна и съоръженията около него, както и за безопасността на гостите на хотела;
• обслужва all inclusive бар около басейна като поддържа асортимента от напитки и закуски и спазва чистота и ред в и около бара;
• следи за реда в и около басейна, почиства шезлонгите, грижи се за тяхното разпределение и подреждане;
• отсервира, почиства и подрежда редовно прилежащите маси, столове и дивани, както и масичките към шезлонгите;
• поддържа ред и хигиена на работното си място, басейна и терена около него;

Изисквания:

• Владеене на английски или немски език е предимство;
• Актуален документ за правоспособност /спасител-басейн/;
• Лични качества: отговорност, дисциплинираност, умение за работа в екип

Ние предлагаме:
- добро заплащане;
- осигурени спане и храна.

Ако искате да разберете повече за нашето предложение и да станете част от компанията, ще очакваме да ни изпратите автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо.

Препоръките са желателни.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Моля, задължително отбелязвайте за коя позиция кандидатствате.

За повече информация
tel.: 0888 699182

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 650 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Свети Влас