Камериерка

„Феста Хотели“ АД е водеща компания в областта на хотелския и туристически бизнес в България. Дружеството стартира своята дейност през 2003-та година с един обект в Несебър. Към момента веригата управлява осем добре познати, както на българската, така и на чуждестранната публика хотела, с категория 4 и 5 звезди, ситуирани в най-популярните морски и планински райони на страната – Несебър, Поморие, Слънчев бряг и Боровец, както и в град София.
Екипът на хотелско домакинство към хотел „Феста София“- гр. София търси да назначи:

Камериерка

Задължения и отговорности:
• Поддържа хигиената в определените обекти или помещения.
• Участва при почистването на общите части и стаи.
• Подменя постелъчния инвентар, пердета, хавлии и посуда.
• Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури, следи за наличностите в мини бара, както и годността на артикулите в тях

Изисквания към кандидатите:
• Средно образование, добри умения за работа в екип
• Познаване на стандартите за работа в хотел
• Владеене на английски език, филипински език

Ние предлагаме:
• Работа в динамичен екип
• Трудов договор
• Социална програма

Ако желаете да се присъедините към и да бъдете част от „Феста Хотели“, моля кандидатствайте директно с бутона „Кандидатствай по тази обява“, като изпратите Вашата автобиография и актуална снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаването на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработени и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.08.2018

Организация:

Феста Хотели АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Феста Хотели АД може да получите ТУК