ГОТВАЧ АЗИАТСКА КУХНЯ

„Феста Хотели“ АД е водеща компания в областта на хотелския и туристически бизнес в България. Дружеството стартира своята дейност през 2003-та година с един обект в Несебър. Към момента веригата управлява осем добре познати, както на българската, така и на чуждестранната публика хотела, с категория 4 и 5 звезди, ситуирани в най-популярните морски и планински райони на страната – Несебър, Поморие, Слънчев бряг и Боровец, както и в град София.

Екипът на ресторант на хотел „Феста София“- гр. София търси да назначи:

Готвач - Азиатска кухня

Задължения и отговорности:
• Приготвя ястия от различни видове хранителни продукти по утвърдени рецепти
• Спазва хигиената на храните и добрата производствена и добрата хигиенна практика за производство на храни
• Контролира качеството на хранителните продукти и подправки и тяхното правилно съхранение
• Обработва хранителните продукти, когато това е необходимо, за тяхното съхраняване
• Контролира състоянието и работата на кухненското оборудване
• Следи за броя, комплектността и хигиената на приборите и посудата
• Прави предложения за заявки на доставка на хранителни продукти и подправки
• Изпълнява възложени от прекия му ръководител или от управителя на заведението нареждания, свързани с работата му
• Да познава отлично и да умее да приготвя ястия от Азиатската кухня

Изисквания към кандидатите:
• Средно специално образование
• Професионален опит
• Отлични комуникативни способности и умения за работа в екип
• Владеене на Английски език

Ние предлагаме:
• Работа в динамичен екип
• Социална програма
• Възможност за кариерно развитие

Ако желаете да се присъедините към и да бъдете част от „Феста Хотели“, моля кандидатствайте директно с бутона „Кандидатствай по тази обява“, като изпратите Вашата автобиография и актуална снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаването на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработени и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.04.2017

Организация:

Феста Хотели АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Феста Хотели АД може да получите ТУК