Сервитьор

Персоннел Интернешънъл ЕООД (лицензен №1508/13.09.2012 валиден до 13.09.2017 г.) търси за свой клиент "Сервитьор".

ИЗИСКВАНИЯ:
- Стаж на подобна позиция минимум 1 година
- Добри професионални умения
- Представителен външен вид
- Отлични комуникативни умения
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера, умения за работа в екип
- Желание за усърдна работа и отговорност към поетите ангажименти

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор със срок на изпитване уговорен в полза на работодателя
- Трудово възнаграждение - от 700 до 850 лева бруто на месец
- Добри условия на труд
- Възможност за дългосрочна заетост
- Отстъпка за служители от -20% при консумация на храни и напитки
- Работа на смени при гъвкаво работно време

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Спазване на фирмените стандарти
- Посрещане и обслужване на гостите на заведението на високо ниво
- Поддържане на чистотата в салоните за гости
- Запознаване с предлагания в заведението асортимент
- Следене за качеството на предлаганата храна и напитки

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и копие от диплома за завършено образование.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

11.05.2017

Организация:

Персоннел Интернешънъл ЕООД

Повече информация за Персоннел Интернешънъл ЕООД може да получите ТУК