АДМИНИСТРАТОР

„Феста Хотели“ АД е водеща компания в областта на хотелския и туристически бизнес в България. Дружеството стартира своята дейност през 2003-та година с един обект в Несебър. Към момента веригата управлява осем добре познати , както на българската, така и на чуждестранната публика хотела с категория 4 и 5 звезди, ситуирани в най-популярните морски и планински райони на страната – Несебър, Поморие, Слънчев бряг и Боровец, както и в град София.

Екипът на Фронт Офис на хотел „Феста Панорама“- гр. Несебър търси да назначи:

Администратор рецепция

Задължения и отговорности:
• Приема, регистрира и настанява клиентите на хотела.
• Проверява и сверява данните от документите за самоличност и получените резервации.
• Води сметките на клиентите за предоставени основни и допълнителни услуги и ги приключва при поискване.
• Предоставя информация и приема заявки за допълнителни услуги в хотела, координира тяхното предоставяне.
• Съдейства на гостите за разрешаване на възникнал проблем; приема заявки за отстраняване на повреди в стаите и сервизните помещения и ги подава на персонала по техническото поддържане.
• Осъществява предаване на клиентите на съобщения, пратки, писма, вестници, списания.
• Съставя информационни справки за освобождаването на стаите в хотела и графика за тяхното почистване и зареждане.
• Следи за натовареността на хотела, пази информация за свободните стаи и предоставя информация при поискване.
• Отговаря на запитвания относно услугите, които хотела предлага и прави резервации.
• Оказва съдействие на административните органи във връзка с паспортния контрол и регистрационните режими за временно пребиваване.

Изисквания към кандидатите:
• Усмихнати и позитивни.
• Отлични комуникативни способности и умения за работа в екип.
• Предпочита се висше образование по турзъм или средно специално образование по хотелиерство. Допустимо е също средно образование от езикова гимназия или паралелка в комбинация с допълнителен курс по хотелска администрация.
• Отлични познания по английски, немски или руски език
• Втори чужд език се счита за предимство.
• Опит в работа с хотелски софтуер „Clock“ се счита за предимство.
• Възможност за работа на смени- дневни и нощни.

Ние предлагаме:
• Работа в млад и динамичен екип
• Социална програма.
• Целогодишна заетост.
• Възможност за кариерно развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Несебър

Дата:

12.05.2017

Организация:

Феста Хотели АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Феста Хотели АД може да получите ТУК