Служител за фреш бар на самообслужване

"Св. Св. Константин и Елена холдинг" АД търси да назначи отговорен и мотивиран служител в новия обект Аквахаус Термал & Бийч на позиция:

Ако Вие сте отговорен, сериозен и амбициозен човек, който има желание за работа в динамична среда, сред екип от млади хора, можете да станете част от нашия екип.

Основните отговорности за позицията са да:

1. Приготвя или предлага на клиентите най-добрите фрешове и смутита;
2. Работи на каса, разплаща поръчките и комуникира с клиенти;
3. Предоставя бързо и ефикасно обслужване през цялото време;
4. Приема стоката;
5. Почиства и поддържа работното място и оборудване.

Изисквания за позицията:

1. Образование – средно образование;
2. Владеене на английски и/или руски език;
3. Опит на подобна позиция е предимство;
4. Умения за работа с клиенти;
5. Комуникативност, бързина и организираност;
6. Умения за работа с пари и документи.

Ние Ви предлагаме:

1. Приятна и забавна работна среда
2. Целогодишна заетост
3. Конкурентно възнаграждение
4. Пълен социален пакет – осигурен транспорт и изхранване.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка на e-mail: hr@stconstantine.bg .
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Туризъм

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

12.05.2017

Организация:

Св. Св. Константин и Елена холдинг

Повече информация за Св. Св. Константин и Елена холдинг може да получите ТУК