Консултант

Туристическа агенция EС енд ЕС ООД набира служители за сезонна работа в своите обекти в к.к. Слънчев бряг ,Свети Влас, Равда. Търсим амбициозни и енергични хора за продажба на екскурзии в България и чужбина, групови и индивидуални пътувания, морски забавления и др.

Отговорности за позицията:
- Добри комуникативни способности, инициативност и желание за работа са качества от ключово значение
-Предлагане на услугите и консултиране на клиентите

Ние Ви предлагаме:
-Интересна, динамична и предизвикателна работа
-Безплатно обучение за придобиване на необходимите познания и компетенции за изпълняване на работните задължения;
-Осигурена квартира
-Коректно отношение
-Одобрените кандидати ще започнат работа в началото на летния сезон. Трудовият договор се подписва от първия работен ден.
Подходящият кандидат за нас:
- Владее на руски /задължително/ и английски език /до необходимо ниво за обслужване на клиенти/
-Комуникативност
- Желание за работа
-Ориентираност към клиента
- Отговорно отношение към служебните задължения
- Готовност за започване в самото начало на туристическия сезон до неговия край
- Опит в сферата не е задължителен.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
За контакт: 0889 444 121

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туристически агенции

Населено място:

Гр. к.к Слънчев бряг

Адрес:

Свети Влас, кв. Русалка 229

Дата:

15.05.2017

Организация:

Ес енд ЕС

Детайли за организацията:

Повече информация за Ес енд ЕС може да получите ТУК