СЕРВИТЬОРИ/КИ

За наш клиент, фирма собственик на луксозен салон за маркови сладоледи,напитки и други сладки изкушения в Бургас търсим СЕРВИТЬОРИ/КИ със следните изисквания:

*Навършени 18 години-задължително
*Опит като сервитьор/ка ще се счита предимство
*Английски или руски език-основно ниво за предлагане на меню
*Комуникативност ,отзивчивост и позитивно поведение
*Желание за работа с български и чуждестранни клиенти
*Нагласа за обучение и спазване на фирмени стандарти

Длъжностните задължения включват
-изучаване на наличния асортимент в менюто за деня
-учтиво предлагане на същия,в зависимост от предпочитанията на клиента
-качествено и навременно обслужване на поверения район
-отчитане на парични средства и обороти за деня

Работодателят предлага:
*Заетост-2 дни работни-2 почивни
*РВ-10.00 ч.-22.00ч.
*РЗ-500 лв нето +основно обучение
/След периода на обучение РЗ+% от личен оборот//
*Финансова стабилност и отлични бакшиши
*Работа във фирма с наложено име за качество
*Реализация в млад и сплотен колектив
*Квартира за сандидати които не са от Бургас
*При одобрение започване веднага

Автобиография и снимка се представят ЛИЧНО в офиса на агенцията ул.Пейо Яворов 22
М.Иванова-0886/729786

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №1719/10.04.14

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас ул.Пейо Яворов 22

Дата:

16.05.2017

Организация:

ЖАР-ММ ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЖАР-ММ ЕООД може да получите ТУК