Администратор/ка с Несмки еазик

Хотел lti Dolce Vita Sunshine Resort ****, намиращ се в к.к.Златни Пясъци, обявява свободна позиция за длъжността АДМИНИСТРАТОР/КА с НЕМСКИ ЕЗИК за сезон 2017г.

Задължения:
1. Посреща и регистрира гостите на хотела, обработва документите по настаняването
2. Грижи се за нуждите на гостите, приема заявки и предоставя информация за предлаганите допълнителни услуги
3. Проявява внимание и максимална загриженост към гостите на хотела чрез учтиво и прецизно обслужване

Изисквания:
1.Свободното владеене на Немски език и/или английски като втори език.
2.Завършено минимум средно образование или колеж в сферата на туризма (в процес на обучение) e предимство
3. Компютърна грамотност - работа с хотелски софтуер CLOCK EVOLUTION e предимство
4. Много добра комуникативност, съобразителност, отговорност, прецизност,
вежливо и търговско ориентирано поведение към клиентите

Ние предлагаме:
* Работа в енергичен екип по стандартите на световния туристически бизнес и с възможност за професионално развитие
* Конкурентен социален пакет, осигурени храна и служебен транспорт
* Осигурено униформено облекло
* Мотивиращо заплащане

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 650 до 750 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София ул.Горски Пътник 55

Дата:

17.06.2017

Организация:

"Долче Вита 2007" АД

Повече информация за "Долче Вита 2007" АД може да получите ТУК