Сервитьор

Описание

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ :
- Посрещате, настанявате и изпращате клиенти
- Познавате в детайли менюто и предлагате асортиментите от него
- Сервирате и отсервирате
- Подготвяте сметките на клиентите и правите плащания
- Следите за чистотата в търговската зала/на работното място и състоянието на посудата, приборите и оборудването

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование
- Английски език – работно ниво (предимство)
- Познаване на стандартните изисквания за професионално обслужване
- Добри комуникативни умения
- Организираност и отговорност
- Дискретност и вежливост
- Седмично заплащане (6% от оборота)

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Работа в млад екип и приятна атмосфера
- Възможност за професионално усъвършенстване и развитие

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ с АКТУАЛНА СНИМКА.

САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.06.2017

Организация:

Шугър Джоб ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Шугър Джоб ЕООД може да получите ТУК