ИНЖЕНЕР ТЕХНИЧЕСКО ОБСЛУЖВАНЕ- София

Искате ли да станете част от невероятен екип за обслужване в един от водещите световни производители на иновативни селскостопански машини и авангардни решения за обработка на почвата, сеитба и грижа за културите? Можете да научите повече тук:

Инженер Техническо Обслужване

Вашата роля: Като Инженер по техническо обслужване ще имате ключова роля в подкрепата на търговските партньори и клиентите на компанията в България и съседните пазари.

Вашите отговорности включват:
Подпомагане на практическото използване на машините;
Отстраняване на технически проблеми и организиране на ремонти;
Оказване на подкрепа по време на експлоатацията на машините и техническите обучения;
Провеждане и изготвяне на оценки;
Ефективно управление и поддръжка при гаранционни случаи.

Ако сте идеалният кандидат:

За да се справите отлично с тази роля, трябва да притежавате:
Практически опит и познания в земеделската обработка и защитата на културите;
Предишен опит в обслужването на клиенти, за предпочитане в областта на полевите услуги;
Технически опит, включително познания по хидравлика, ISOBUS, работа с трактори и електрически системи;
Завършено Техническо образование по технология на селскостопанските машини, механика, мехатроника или електротехника;
Валидна шофьорска книжка;
Свободно владеене на немски или английски език (писмено и говоримо);
Силни умения за самостоятелно управление;
Способност за работа под напрежение с надеждност, чувство за отговорност и ангажираност.

Компанията Предлага:
Отлично възнаграждение;
30 дни годишен отпуск;
Покритие на разходите за гориво;
24-часова SOS гореща линия за пътници;
Различни фирмени събития за насърчаване на екипния дух;
Конкурентен пакет за възнаграждение с план за споделяне на печалбата.

Присъединете се към компанията и станете част от динамичен екип, посветен на развитието на иновациите в селското стопанство. Кандидатствайте сега и направете разликата!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК