Администратори/ки

Хотелски комплекс „ Bella Vista” в Синеморец е част от испанска хотелска верига, която управлява над 15 хотела, като вече от 10 години оперира и в България. За летен сезон 2018 „ Bella Vista” търси да назначи амбициозна и отговорна личност за свободна позиция на длъжност администратор.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Добро владеене на английски и/или немски език;
- Компютърна грамотност;
- Отговорни, дисциплинирани и динамични личности с желание за обслужване на клиенти;
- Опит на същата позиция е предимство, кандидати без опит подлежат на обучение.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посрещане, настаняване, регистриране и изпращане на гостите на хотела;
- Изготвяне на фактури и плащания;
- Координация с другите департаменти и изготвяне на различни справки;
- Съблюдаване чистотата и поддръжката на всички площи на рецепция.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Фирмено обучение;
- Служебна униформа;
- Работа на смени;
- Настаняване и изхранване;
- Трудов договор и реално осигуряване.

Ако имате желание да се присъедините към нашия екип , моля не се колебайте да изпратите своята автобиография и актуална снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
За повече информация 0885932545.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

12.06.2018

Организация:

Белла Виста

Детайли за организацията:

Повече информация за Белла Виста може да получите ТУК