КООРДИНАТОР ПРОЕКТИ

Национален туристически клъстер „Българският пътеводител“ е неправителствена организация, насочена към развитие на иновативни туристически продукти и услуги с фокус върху устойчивото развитие на специализирания туризъм. НТК търси да назначи за офиса си в гр. София:

Минимални и специфични изисквания за длъжността:
• Завършено висше образование в областите Право, Икономика, МО, МИО, Европеистика или др. релевантна област;
• Опит в управлението на екипи и/или проекти;
• Опит в координирането на обучения и семинари;
• Познаване на нормативните и/или финансовите изисквания за отчитане на дейности по проекти и програми, финансирани от ЕС и/или други донори;
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Отлични организационни и комуникационни умения; умения за работа в екип;
• Компютърна грамотност.

Отговорности:
• Планира и координира дейността на клъстера във връзка с изпълнението на различни проекти и инициативи;
• Координира дейността на проектни екипи;
• Подготвя отчети за дейността на клъстера;
• Планира, координира и контролира провеждането на мероприятия;
• Работи за изпълнение на целите и задачите по отделни проекти;
• Отговаря за външната и вътрешна комуникация на НТК с негови членове и партньори.

Какво предлагаме:
• Интересна и увлекателна работа;
• Възможност за придобиване на задълбочени познания в областите: туризъм, неправителствен сектор, европейско финансиране;
• Приятна и динамична среда;
• Гъвкаво работно време;
• Възможност за пътувания

При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 23.07.2017 г. на e-mail: jobs@bg-guide.org

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

НТК „Българският пътеводител“ е регистриран като администратор на лични данни и всички данни ще се третират при пълна конфиденциалност!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

07.07.2017

Организация:

Национален туристически клъстер "Българският пътеводител"

Повече информация за Национален туристически клъстер "Българският пътеводител" може да получите ТУК