Пиколо блок маса

Хотел "Томас Резиденс" в Царево търси да назначи отговорна и амбициозна личност.

Задължения:

• Отговаря за зареждането на блок масата с храна, посуда, прибори, сервиране и отсервиране
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилникът за вътрешния ред
• Изпълнява допълнително наредени задачи в ресторанта

Изисквания:

• Усмихната, лъчезарна и проклиентски ориентирана личност
• Енергичност
• Комуникативност
• Мотивация за работа
• Умения за работа в екип

Ние предлагаме:

• Конкурентно възнаграждение
• Настаняване и храна
• Трудов договор и осигуровки
• Възможност за развитие и работа в млад, динамичен екип

Кандидатите ще бъдат потърсени след предварително одобрение на документите за кандидатстване.

Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

26.03.2019

Организация:

ОАЗИС ТУР АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОАЗИС ТУР АД може да получите ТУК