ШЛОСЕРИ

Агенция за подбор P&P Bulgaria търси за свой клиент, водещ европейски производител на машинни компоненти, ШЛОСЕРИ

ШЛОСЕРИ – (Реф. номер: SLS- 01)

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършване на различни шлосерски операции;
• Работа с ръчни електрически и механични инструменти, както и със специализирано оборудване;
• Сглобяване и монтаж на компоненти;
• Работа на смени.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
• Опит в работа с ръчни електрически и механични инструменти;
• Желание за обучение.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Осигурена квартира и поети транспортни разходи за кандидати извън София;
• Отлично възнаграждение с допълнителни бонуси, обвързани с личните постижения и фирмените резултати;
• Работна среда по европейски стандарти за качество, безопасност и опазване на околната среда;
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Допълнителна здравна застраховка.

Ако това предложение Ви интересува, кандидатствайте, като изпратите Вашето CV.

Всички документи ще бъдат запазени в строга конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Регистрация 2226 [06.03.2017 – безсрочна]
Регистрация 2227 [06.03.2017 – безсрочна]

Организация, сертифицирана по ISO 9001:2015 и ISO 27001:2013

Кандидатът дава съгласие на P&P Bulgaria да използва предоставените лични данни за оценка на възможността за предоставянето им на потенциален работодател, както и за включването им в професионалната база данни на компанията за бъдещи професионални възможности, с право на съхранение за период от 5 години. P&P Bulgaria се задължава да не предоставя данните на кандидата на трети страни без изричното съгласие на кандидата.

При несъгласие от страна на кандидата, данните ще бъдат изтрити в срок от 30 дни след приключване на кампанията по подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Вежен 27, София 1421

Дата:

04.10.2024

Организация:

Dr.Pendl & Dr. Piswanger Bulgaria (P&P Bulgaria)
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Dr.Pendl & Dr. Piswanger Bulgaria (P&P Bulgaria) може да получите ТУК