ГОТВАЧ СТУДЕНА КУХНЯ

Ресторант Ranchero by Bodega, намиращ се на бул. "Никола Вапцаров 6", търси да назначи персонал на длъжността ГОТВАЧ СТУДЕНА КУХНЯ

Задължения:
- Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
- Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
- Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
- Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
- Спазва Правилника за вътрешния ред

Изисквания:
- ОПИТ
- Умение за работа в екип
- Умение за самостоятелна работата
- Енергичност
- Издръжливост
- Сръчност
- Бързина
- Организираност
- Мотивация за работа

Предлагаме:
- Постоянна работа на трудов договор
- Приятна работна атмосфера
- Въвеждащо фирмено обучение
- Дневна консумация
- Фирмено облекло
- Работа при фиксирано работно време

Моля кандидатствайте по обявата директно чрез бутона "кандидатствай по тази обява",като ни изпратите актуално CV и снимка.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем чрез ел.поща /email/ или по телефон, само с одобрените за интервю кандидати.

Благодарим Ви за проявения интерес!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

16.08.2017

Организация:

Родицио-грил ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Родицио-грил ЕООД може да получите ТУК