СЕРВИТЬОР – ОБСЛУЖВАНЕ НА СЪБИТИЯ

Ние от „Корект – Консулт България” сме утвърдени HR консултанти на пазара на труда и единствената HR агенция с четири лиценза за подбор на персонал в България, чужбина и круизни кораби. Вече 17 години оказваме съдействие в търсенето, обучението и развитието на персонала на нашите клиенти.

За нуждите на нашите клиенти търсим „Сервитьори за обслужване на събития” за международна хотелска верига (*****) с утвърден имидж в България и по света.

За нас обслужващият персонал е важен за оставянето на добри впечатления у клиентите. Ако Вие смятате, че да обслужвате с усмивка и професионализъм е част от призванието Ви, станете част от нашия екип като СЕРВИТЬОР – ОБСЛУЖВАНЕ НА СЪБИТИЯ

Основни изисквания:
• Завършен техникум/колеж по туризъм или ресторантьорство и хотелиерство е предимство;
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Сериозно и отговорно отношение към поетите задължения, дисциплинираност;
• Лъчезарни, усмихнати и тактични в отношенията си с гостите;
• Трябва да имате снежно бяла риза, черен панталон, черни класически обувки;

Основни отговорности:
• Вежливо посрещане и професионално обслужване на гостите на мероприятията;
• Съблюдаване на етикета на сервиране;
• Подпомагане на персонала във всички дейности;
• Спазване на политиката за обслужване на клиенти на хотела.

Ние предлагаме:
• Мотивиращо възнаграждение;
• Гъвкаво работно време;
• Обслужване на клиенти на ***** хотели в София.

Ако проявявате интерес към позицията, изпратете актуална автобиография като кандидатствате по обявата.

Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Корект - Консулт България ЕООД /лиценз № 47 / 16.05.2013 г., валиден до 16.05.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Дойран 19, ет.3, офис 6

Дата:

31.08.2017

Организация:

Корект-Консулт България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Корект-Консулт България ООД може да получите ТУК