КАМЕРИЕР/КА В ХОТЕЛ

Хотел 4* СПА Хотел БАЦ търси да назначи камериер/ка

Задължения:

- Поддържане на хигиената в хотелските стаи.
- Подменя постелъчния инвентар, хавлии, пердета.
- Зареждане на хотелските помещения с консумативи и материали.

Изисквания:

- Предишен опит на подобна позиция.
- Динамичност, отговорност, прецизност.
- Умение за работа в екип.
- Мотивирана личност с желание за работа в екип
- Дискретност, отговорност и внимание към детайлите

Ние ви предлагаме:

- Атрактивно и сигурно заплащане
- Приятна и комфортна работна среда
- Работа по утвърден график
- Трудов договор

Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Ваша актуална автобиография на български език със снимка.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички представени от вас документи и лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр.

Дата:

12.09.2017

Организация:

BATS 2013 EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за BATS 2013 EOOD може да получите ТУК