ХОСТЕСА

Като сервитьор в 5-звезден хотел, Вие ще обслужвате най-различни хора от цял свят. Вашето представяне ще бъде изключително важно за рейтинга на хотела в публичното пространство, както и за Вашето собствено самочувствие като професионалист.

Отговорности:

- Вие ще отговаряте за посрещането и настаняването на гостите на хотела по време на закуска;
- Ще обгрижвате клиентите по време на закуска, както и vip зоната за обяд на хотела;
- Ще отговаряте за поднасянето на комплименти на гостите на хотела;
- Ще следите за комфорта и доброто настроение на всички посетители.

Професионална квалификация и изисквания:

- Диплома за средно образование;
- Опит в сферата на туристическия бранш е предимство;
- Много добро ниво на говорим английски език;
- Представителна външност и стриктно поддържан външен вид;
- Перфектни обноски, познаване на бизнес етикета, умение за общуване на високо ниво.

Ние Ви предлагаме:

- Динамична работна среда с млади хора и клиенти от цял свят;
- Възможност за професионално обучение и развитие в ***** хотел;
- 5-дневна работна седмица с 8-часов работен ден;
- Възможност за израстване в структурата на хотела.

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV със снимка на нашите консултанти в областта на човешките ресурси КОРЕКТ - КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ /Регистрация в МТСП/ с лиценс № 47 / 16.05.2013 г., валиден до 16.05.2018 година.

Документи за кандидатстване не се връщат. Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Дойран 19, ет.3, офис 6

Дата:

14.09.2017

Организация:

Корект-Консулт България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Корект-Консулт България ООД може да получите ТУК