Чистачи/ки в хотел за цяла Англия

Описание

ЦЯЛА АНГЛИЯ ЧИСТАЧИ/КИ В ХОТЕЛИ
Чистачи/ки на общи / прилежащи площи на хотели

Отговорности:
- Осигуряване на чисти прилежащи части;
- Рутинно и периодично почистване в разпределените зони според указанията на главния камериер
- Правилно използване на почистващи препарати за различни повърхности;
- Поддържане на собствения работен участък;
- Грижа и отговорност за материалите и фирмената собственост .

Изисква се:
- Работливи и старателни в работата си кандидати;
- Не се изисква опит, но е предимство ако имат на сходна позиция;
- Минимален английски;

Предлага се:
- Заплащане 7,84 лири на час;
- Възможност за оувъртайм при заплащане на същата ставка;
- Транспортните разходи от и до работното място се поемат от работника;
- Осигуряване на квартира в района - 300 лири месечно;
- Настаняване веднага;
- Постоянни места.
- Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

08.12.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК