Камериерка

Къща за гости в гр.Банско, състояща се от 10 стай търси камериерка за зимният сезон всекидневно, а за извън сезонът един или два пъти в седмицата.
Основни задължения:
- поддържа хигиената в определените помещения;
- подменя постелъчния инвентар и хавлии;
- зарежда с хигиенни материали ;
- следи за изправността на електрическата система и уреди;
- участва при почистването на общите части.
Изискванията към нашите кандидати са:
- завьршено средно образование
- подходяща квалификация;
- стаж по съответната длъжност- задьлжителен опит като камериер/ка;
- отговорност при изпълняване на работните си задължения;
- лоялност, прецизност в работата, енергични и стриктни хора
Предлагам:
-коректност в отношенията;
-сигурен доход по споразумение
- работно време 8 часа
Идеалният кандидат за нас е енергичен, креативен и организиран. Коректно и отговорно изпълнява възложените му задачи.
Очакваме Вашите документи-подробна автобиография, актуална снимка и телефонен номер за обратна връзка. Всички документи на кандидатите се разглеждат при строга конфиденциалност.
Първоначалния подбор ще бъде извършен по документи.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ и АКТУАЛНА СНИМКА.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 600 до 700 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Банско

Адрес:

гр.Благоевград, ул.14-ти полк 2а

Дата:

27.12.2017

Организация:

Кад проект ЕООД