Готвач/ка - студена кухня в ресторант

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – култов ресторант, част от голяма верига, търсим Готвач/ка - студена кухня.

Задължения и отговорности:
* Приготвя качествена храна, спазвайки вътрешнофирмените стандарти и инструкции;
* Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;
* Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид;
* Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
* Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
* Спазва правилника за вътрешния ред.

Изисквания към кандидатите:
* Опит на подобна длъжност;
* Мотивиран и отговорен към работата си човек;
* Желание за развитие.

Нашият клиент предлага:
* Добро заплащане;
* Работа в енергичен и позитивен екип;
* Работа на смени.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_CCK).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София, Гр. Велико Търново

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

15.01.2018

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК