Служител в заведение за бързо обслужване

Описание

Служител в бистро „Кестените“, гр. Банкя.
През 2014 г. отвори врати бистро „Кестените“. Локацията ни е уникална – намираме се на входа на Централния парк в Банкя и делим една ограда с басейна в града. Нашата концепция е бързото и качествено обслужване, с което през годините си извоювахме множество доволни клиенти, както сред местните жители, така и сред многобройните туристи – чуждестранни и български. При нас клиентът може да хапне вкусно и здравословно българска скара или гореща супа, може да се наслади на хубаво кафе или да се събере на по бира с приятели, за да проследят футболната среща. Силният ни сезон е лятото, когато сенките на дърветата в парка предлагат на клиентите ни прохлада, но през студените зимни дни за комфорта им се грижи нашата камина. Ето защо ние сме сред най-добре работещите целогодишно заведения в града.

Бистро “Кестените“ търси усмихнати и ентусиазирани млади колеги, които да се присъединят към нашия екип, а ние ще ги запознаем с нашия уникален модел на работа. Работата ни не е сложна, но за сметка на това твърдим, че е добре платена. За нас е важно не само клиентите, но и Вие да бъдете доволни и мотивирани и по този начин заедно да се развиваме.

Ние предлагаме:

1. Гъвкаво работно време
2. Конкурентно заплащане
3. Възможност за допълнително възнаграждение при лични резултати и реално развитие.
4. Трудов договор
5. Обучение
6. Осигурено хранене по време на работа

Опит не се изисква, ние ще ви покажем всичко необходимо.

Вашите отговорности:
- Приготвяне на качествени продукти съгласно стандартите за приготвяне на храна;
- Вземане на поръчки и обслужване на клиенти (работа с търговски софтуер);
- Спазване на санитарно–хигиенните условия за работа;
- Поддръжка на оборудването в заведението спрямо определен график;

С предимство са непушачите! Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София, Гр. Банкя

Адрес:

гр.Радомир, ул. "Пирин"1

Дата:

09.03.2018

Организация:

Арвекс 3 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Арвекс 3 ЕООД може да получите ТУК