Сервитьори/ки

Описание

Сервитьор/Пом. Сервитьор
Тризвезден хотел в гр. Приморско търси за сезон 2018 да назначи високо мотивирани професионалисти, за които правилното отношение към клиента е принцип, на длъжността Сервитьор/Пом. Сервитьор

Основни задължения и отговорности:

*Подготовя ресторанта преди хранене, навременно обслужва гостите, отсервира, почиства и презарежда масите;
*Спазва реда и хигиената в обекта, както и установените норми и стандарти на хотелския комплекс;
*Следи за наличните консумативи и участва в изготвянето на заявките
*Участва в периодични инвентаризации.

Нашите изисквания:

*Mотивирана личност, с положителна нагласа, с желание за работа и професионална реализация;
*Средно образование или подходящо такова в сферата на туризма;
*Опит на подобна позиция e предимство;
*Владеене на поне един чужд език- немски, английски език и/или руски език;
*Умение за работа в екип;

Ние предлагаме:

*Атрактивно заплащане
* осигуряване на настаняване;
*Трудов договор и осигуровки;
*Фирмено облекло и храна
*Допълнително практическо обучение

Ако проявявате интерес и сте готови да приемате предизвикателства, изпратете своето CV с актуална снимка
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Приморско

Дата:

23.02.2018

Организация:

Юлиана 68 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юлиана 68 ЕООД може да получите ТУК