Камериерка

Описание

КАМЕРИЕР/КА
Къща за гости с 12 стаи в Свети Влас търси да назначи камериер/ка за целогодишна работа.
Какви ще са вашите задължения:
- Почиства хотелските стаи съгласно нашите изисквания (оправя легла и изхвърля мръсно бельо, прахосмукира, чисти от прах, почиства и измива тоалетна и баня и други)
- Грижи се за чистотата на общи площи за гости
- Комуникативна и енергична личност, умееща да работи в екип и в условията на динамична среда.
- Нетно трудово възнаграждение: 650лв.

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.

Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 650 до 0 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Свети Влас

Адрес:

Кирил и Методий

Дата:

26.03.2018

Организация:

МВМ 97 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за МВМ 97 ЕООД може да получите ТУК