ГОТВАЧ /топла и студена кухня/

Във връзка с разширяването на екипа, на наш доверен клиент - ресторант, намиращ се в гр. Варна, предлагащ на своите гости вкусна кухня и изключителна атмосфера, търсим кандидати с желание и умение за работа, за позицията:

Отговорности:

- Спазване на фирмените стандарти;
- Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата;
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера;
- Правилно съхранение на стоката;
- Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.

Основните изисквания:

- Интереси и знания в областта на готварството;
- Опитът на позицията е задължителен;
- Мотивация за работа;
- Отговорност, експедитивност и добросъвестност;
- Умения за работа в екип.

Работодателят предлага:

- Трудов договор, СО;
- Постоянна заетост;
- Екип от професионалисти;
- Работа на смени, от 09:00 - 17:00 и от 17:00 - 23:00, по график с един почивен ден седмично;
- Твърдо месечно възнаграждение в размер на 1100 лв. нето, като за месеците от май до септември, заплащането е по- високо.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на "Преференция" по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

27.03.2018

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК