БАРМАН/КА

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще се грижат за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД. Намира се в непосредствена близост до Бизнес Парк София - Младост 4 и МЕТРОСТАНЦИЯ "Бизнес Парк София".

В момента имаме вакантна позиция за Барман/ка

Основни Задължения:

- Взема поръчки, подготвя и сервира алкохолни и безалкохолни напитки;
- Любезно и ефективно обслужване според стандартите на хотел Холидей Ин, съблюдавайки вътрешната фирмена политика и процедури;
- Следене наличността на продуктите и консумативите;
- Поддържане чистотата на работното място.

Изисквания:

- Добро владеене на английски език;
- Възможност за работа на смени, като смените се редуват и може да бъдат и в събота и неделя, национални празници;
- Умение за работа в екип и спазване на точни инструкции и правила;

Ние предлагаме:

- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни придобивки - транспорт, храна и униформа
- Обучение и работа в динамична среда в екип от професионалисти.

Ако желаете да станете част от нашия екип и отговаряте на изискванията, моля, изпратете CV и актуална снимка, посочвайки Ref No. BAR.

Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати.

Информация за хотела:

Хотел Holiday Inn София предлага 130 луксозни просторни стаи, включително бизнес стаи и апартаменти, много от които са със спираща дъха гледка към величествената планина Витоша. Конферентният център на хотела предлага място за срещи и мероприятия от всякакъв мащаб. Ние предлагаме над 1000 кв. метра пространство за срещи, на отделно обособен конферентен етаж. Хотелът разполага със съвременно оборудван спортен комплекс, който включва 19-метров закрит басейн и отделен детски басейн, вътрешно и външно джакузи, сауна, парна баня, просторна фитнес зала с оборудване на Technogym, солариум и множество релакс стаи за провеждане на богатата гама от СПА процедури. На разположение на гостите и клиентите на хотела са ресторантите Brasserie и InCanto, както и лоби бара на хотела Chi Bar, които предлагат различни гурме преживявания, от сезонно меню „а ла карт” или качествени ястия от бар менюто до разнообразие от вкусни предложения за обяд и вечеря на бюфет.

Holiday Inn София търси истински хора, които спазват обещанията си! Присъединете се към нас и бъдете себе си!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 900 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766 София, бул. ''Александър Малинов" 111

Дата:

18.04.2018

Организация:

Меридиан Хотелс България ЕООД

Повече информация за Меридиан Хотелс България ЕООД може да получите ТУК