Сервитьор/ка

Обслужва гостите на заведението, като сервира храни и напитки. Носи материална и отчетническа отговорност.
Основни функции и задължения:
а) подрежда поверения му район за сервиране, като почиства и зарежда масите с пепелници, салфетки, прибори, компл. прибори, чинии и др.

б) извършва полиране на чаши и прибори за хранене;

в) посреща, настанява, информира, подпомага избора на клиента;

г) сервира възможно най-бързо при спазване правилата за качествено обслужване, без да изразява предпочитания към определени клиенти в района си;

д) следи за външния вид на ястията, които получава от кухнята и за вида на напитките;

е) приготвя пред клиентите поръчаните за фламбиране ястия ;

ж) правилно и точно изготвя сметките на клиентите, които обслужва;

з) поддържа съораженията и инвентара, с които работи в изправност, съгласно инструкциите на производителя за безаварийна работа;

и) отсервира своевременно ползваните прибори и почиства масите от хранителми и други отпадъци;

й) поддържа в безупречен вид униформеното си облекло и се грижи за личната си хигиена;

к) осъществява контрол по изпълнение на заповедта за забрана на тютюнопушенето в залата за консумация.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 400 до 1000 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Приморско

Адрес:

Приморско, Бриз 29

Дата:

12.07.2018

Организация:

КАПКОМ