Администратор

Комплекс "Аргищ Партез", намиращ се на Златни пясъци, търси да назначи Администратори/ки за сезон 2018

Основни отговорности:

- Oсъществява цялостната дейност по посрещане, регистриране и настаняване на гостите на хотела в съответствие с фирмените стандарти;
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Контролира качеството на предлаганите услуги на клиентите;
- Изготвя справки за освобождаването на стаите и графика за тяхното почистване и зареждане;
- Предоставя пълна информация във връзка с предлагания хотелски продукт.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Езикова квалификация - владеене на руски и английски език
- Компютърна грамотност;
- Умение за работа в екип, общителност, лоялност, отзивчивост;
- Стаж на подобна позиция е предимство.

Длъжността е пряко подчинена на управителя на хотела.
При изпълнение на длъжността се осъществяват организационни връзки и взаимоотношения с персонала на хотела и с клиентите.
Осъществява контакти с ръководители и специалисти от страната и чужбина.

Ние предлагаме:

- Атрактивно заплащане
- Трудов договор и осигуровки
- Отлични условия за работа

Ако проявявате интерес, изпратете своето CV и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

22.05.2018

Организация:

Аргищ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Аргищ ООД може да получите ТУК